LEKSAKERFIGURER, 10 st, Star Wars, Hasbro, 1900-talets slut.

283207. LEKSAKERFIGURER, 10 st, Star Wars, Hasbro, 1900-talets slut.

Bl a Princess Leia och Luke Skywalker.

I obrutna förpackningar. Förpackningar med varierande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 234