LAMPFOT, nysilver, 1900-talets första hälft.

283195. LAMPFOT, nysilver, 1900-talets första hälft.

Kolonnformad fot med korintiskt kapillär.
Höjd ca. 34 cm.

Bruksslitage. Lampfattning samt el saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 34 cm.

Antal besök: 677