MANSCHETTKNAPPAR 6 par, silver.

283194. MANSCHETTKNAPPAR 6 par, silver.

Bland annat stämplade GD&Co och GVH.
Total vikt ca 54 gram.

1 par är snarlika varandra. Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 54 gram.

Antal besök: 1 199