SILVER, 1800/1900-tal.

SILVER, 1800/1900-tal.
283190. SILVER, 1800/1900-tal.

Bland annat punschmuggar, cigaretteetui, skedar och manschettknappa.
Total vikt ca 935 gram.

Slitage, skador, gravyrer. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 935 gram.

Antal besök: 866