INRO med NETSUKE, lack och trä, jAPAN, 1900-tal.

283154. INRO med NETSUKE, lack och trä, jAPAN, 1900-tal.

Förgylld och bronserad med dekor av landskap. Netsuke med dekor av uggla. Längd 11 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 989