VAS, Rörstrand och AMPEL, Gustavsberg, 1900-talets första fjärdedel.

28306. VAS, Rörstrand och AMPEL, Gustavsberg, 1900-talets första fjärdedel.

Ampel, Gustavsberg 1919.
Vas, blomdekor, Rörstrand.
Höjd ca 14-16 cm.

Krakelyr, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ampel, Gustavsberg 1919.
Vas, blomdekor, Rörstrand.
Höjd ca 14-16 cm.

Krakelyr, slitage.

Antal besök: 1 572