BREVKNIV, samearbete, 18/1900-tal.

283017. BREVKNIV, samearbete, 18/1900-tal.

Total längd ca 30,5 cm.

Slitage. Skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 30,5 cm.

Slitage. Skada.

Antal besök: 653