RADIOGRAMMOFON Telefunken Dominante 7, 1950-tal.

282979. RADIOGRAMMOFON Telefunken Dominante 7, 1950-tal.

Radio- och grammofondel. Höjd 84, längd 96, bredd 42 cm.

Fungerande enligt uppgift. Obetydligt slitage, förekomst av smärre repor på ovansidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 17 448