DAN WIRÉN. Tusch, signerad och daterad a tergo 1984.

282972. DAN WIRÉN. Tusch, signerad och daterad a tergo 1984.

Komposition i grått, vitt och svart.
Ca. 44x40 cm.
Proveniens Galerie Blanche, Mynttorget 4, Stockholm C.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 44x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 835