VÄGGTELEFON, Rikstelefon, Telefon AB L M Ericsson, 1900-talets första hälft.

282910. VÄGGTELEFON, Rikstelefon, Telefon AB L M Ericsson, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 26,5 cm
Etikett inuti "Tfn app BD360 Schema B Provad den 1/8 1945 av Telegrafv. verkstad".

Slitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26,5 cm

Slitage. Ej genomgången.

Antal besök: 2 059