BORDSLAMPA i mässing, rokokostil, 1900-tal.

282903. BORDSLAMPA i mässing, rokokostil, 1900-tal.

Två-armad bordsarmatur på rikt utsirad fot
Totalhöjd 62 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 62 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 636