SOFFA, 18/1900-tal.

SOFFA, 18/1900-tal.
282806. SOFFA, 18/1900-tal.

Löstagbar sits.
Längd 162 cm
Bredd 50 cm
Rygghöjd 99 cm.

Åldersslitage. Sliten klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
282806. SOFFA, 18/1900-tal.

Löstagbar sits.
Längd 162 cm
Bredd 50 cm
Rygghöjd 99 cm.

Antal besök: 865