LEKSAKER 4 st, bland annat "Snoopy" Fischer Price Toys och "Mecki" Steiff.

282796. LEKSAKER 4 st, bland annat "Snoopy" Fischer Price Toys och "Mecki" Steiff.

Hund i trä, Snoopy, Fischer Price Toys.
Ko, omärkt.
Handdocka "Mecki" Steiff, omärkt
Apa, omärkt.

Längsta längd ca 33 cm.

Slitage, skador, delar saknas.
Mecki med bland annat kompletterade knappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ko, omärkt.
Apa, omärkt.

Längsta längd ca 33 cm.

Antal besök: 839