282796. LEKSAKER 4 st, bland annat "Snoopy" Fischer Price Toys och "Mecki" Steiff.
Hund i trä, Snoopy, Fischer Price Toys.
Ko, omärkt.
Handdocka "Mecki" Steiff, omärkt
Apa, omärkt.
Längsta längd ca 33 cm.
Slitage, skador, delar saknas.
Mecki med bland annat kompletterade knappar.