SNUSDOSA, metall, 1900-tal.

SNUSDOSA, metall, 1900-tal.
2827805. SNUSDOSA, metall, 1900-tal.

Gravyr finns på insida.
Mått: 3x6 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gravyr finns på insida.
Mått: 3x6 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 489