282751. MATSALSGRUPP, 11 delar, gustaviansk stil, Geromar, 2000-tal.
Bestående av 2 st karmstolar, 8 st stolar, matsalsbord. Bordets mått; längd 176, bredd 110, höjd 73 cm, 2 st iläggsskivor á 50 cm
Stolar i svenska modellen.
Smärre slitage. Iläggsskivor med slitage.