RINGAR, 2st, 18K rödguld med karneol och pärla. Totalvikt 5,7 g.

282553. RINGAR, 2st, 18K rödguld med karneol och pärla. Totalvikt 5,7 g.

Storlek 18 och 20.

Bruksslitage, mindre repor. Ringskenor något ojämna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 18 och 20.

Antal besök: 796