SPEGEL med förgylld ram, gustaviansk stil,1900-talets första hälft.

282550. SPEGEL med förgylld ram, gustaviansk stil,1900-talets första hälft.

Spegel med gustavianska dekor och förgylld ram. Baksida med etikett från Åke Österlunds förgylleri.

Total höjd 63 cm.
Total bredd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 63 cm.
Total bredd 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 847