PELARBORD i lövträ, 1900-talets första hälft.

282515. PELARBORD i lövträ, 1900-talets första hälft.

Pelarbord med en utdragbar låda.

Höjd 73 cm.
Längd 57 cm.
Bredd 39 cm.

Avslag
Repor
Lådbotten torrsprickor
Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm.
Längd 57 cm.
Bredd 39 cm.

Avslag
Repor
Lådbotten torrsprickor
Märken.

Antal besök: 497