SPEGEL, förgylld, rokokostil, signerad O Eklöf, Åke Österlunds förgyller, 1900-talets mitt.

282471. SPEGEL, förgylld, rokokostil, signerad O Eklöf, Åke Österlunds förgyller, 1900-talets mitt.

Höjd 103, bredd 46 cm.

Smärre slitage samt något mindre förgyllningsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 103, bredd 46 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 564