PLAFOND, mässing och prismor, 1900-tal.

282464. PLAFOND, mässing och prismor, 1900-tal.

5 ljuspunkter.
Diameter 50, höjd 20 cm.

Ej genomgången, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljuspunkter.
Diameter 50, höjd 20 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 631