2824631. GRÄSKLIPPARE, Klippo Pro Cobra S.
Gräsklippare från Klippo av modellen Pro Cobra S
Total bredd ca 52 cm.
Total längd ca 160 cm, beroende på handtagets inställning.
Bruksskick.
Repor och märken förekomma.
Ett däck är trasigt.
Ej funktionstestad.