GRÄSKLIPPARE, Klippo Pro Cobra S.

2824631. GRÄSKLIPPARE, Klippo Pro Cobra S.

Gräsklippare från Klippo av modellen Pro Cobra S

Total bredd ca 52 cm.
Total längd ca 160 cm, beroende på handtagets inställning.

Bruksskick.
Repor och märken förekomma.
Ett däck är trasigt.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total bredd ca 52 cm.

Bruksskick.
Repor och märken förekomma.
Ett däck är trasigt.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 3 321