MATSALSGRUPP, 11 delar, rokokostil, 1900-tal.

282363. MATSALSGRUPP, 11 delar, rokokostil, 1900-tal.

Skåp, längd 106, bredd 45, höjd 190 cm
Matsalsbord, diameter 110, höjd 73 cm
3 iläggsskivor, bredd 40 cm
6 stolar, rygghöjd 96, sitthöjd 47 cm.

Skåpet med smärre slitage. Bordet med solblekning samt någon mindre repa. Stolar med smärre slitage samt någon fläck på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 iläggsskivor, bredd 40 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 035