Bruksslitage, smärre fläckar och skador på kläder, accessoarer saknas delvis.
Curtis med oöppnad kartong, delar lösa inuti.
Sindy sakna en hand.
Barbie bubble cut med spricka i huvud.
Sindy sakna en hand.