DOCKOR, bland annat Barbie Bubble cut, Sindy, Skipper, Free Moving Curtis Doll, 1900-talets andra hälft.

282358. DOCKOR, bland annat Barbie Bubble cut, Sindy, Skipper, Free Moving Curtis Doll, 1900-talets andra hälft.

Bland annat:
Free Moving Curtis Doll, No 7282, Mattel Inc, 1975. Oöppnad kartong.
Sindy, märkt 033055x, Made in Hong Kong.
Barbie Bubble cut, märkt Midge T.M. ©1962 Barbie® ©1958 by Mattel, Inc. Patented
Ken, märkt © 1960 by Mattel, Inc. Hawthorne Calif. U.S.A
Ken, märkt © 1968 Mattel, Inc. U.S. & For. Patd. Other Pats. Pending Taiwan.
Skipper, märkt © 1967 Mattel, Inc. U.S. Pat'd. U.S. Pats. Pend. Made in Korea
Medföljer diverse kläder, dockhuvuden med mera.

Bruksslitage, smärre fläckar och skador på kläder, accessoarer saknas delvis.
Curtis med oöppnad kartong, delar lösa inuti.
Sindy sakna en hand.
Barbie bubble cut med spricka i huvud.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:

Sindy sakna en hand.

Antal besök: 2 161