NÅLAR, 4 st. Mercedes-Benz, förgyllt silver.

282304. NÅLAR, 4 st. Mercedes-Benz, förgyllt silver.

Mercedes-Benz 100000 km, diameter 1,5 cm
3 Mercedes-Benz 500000 km, diameter 1,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 083