KNIVAR, 4 st, stål, Anders Petter, 2000-tal.

2822850. KNIVAR, 4 st, stål, Anders Petter, 2000-tal.

2 köksknivar, längd ca 28 - 32 cm.
1 brödkniv, längd ca 32 cm.
1 skalkniv, längd ca 21 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 brödkniv, längd ca 32 cm.
1 skalkniv, längd ca 21 cm.

Antal besök: 1 541