FLADDERMUSFÅTÖLJ, 1950/60-tal.

282279. FLADDERMUSFÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Höjd rygg 81, bredd 81 cm. Med galontyg.

Ålder samt bruksslitage, lösa fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 318