Blå och vitglaserade figuriner samt två vaser i rokokostil. Vaser samt en figurin, "Royal Heidelberg".
Höjder mellan: 15 - 22 cm.
Smärre slitage. Två delar med litet nagg.
Höjder mellan: 15 - 22 cm.