FIGURINER, 14 st, keramik, 1900-tal.

282218. FIGURINER, 14 st, keramik, 1900-tal.

Blå och vitglaserade figuriner samt två vaser i rokokostil. Vaser samt en figurin, "Royal Heidelberg".
Höjder mellan: 15 - 22 cm.

Smärre slitage. Två delar med litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan: 15 - 22 cm.

Antal besök: 711