MATBORD, "Shaker", Børge Mogensen.

282213. MATBORD, "Shaker", Børge Mogensen.

Längd 180, bredd 85. höjd 70 cm.

Slitage, repor och märken, fläckar. solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 233