PARTI DIVERSE, 11 delar, bl a Mazetti jubileumsburk samt TV-kanna "Signatur", Carl Arne Breger.

282188. PARTI DIVERSE, 11 delar, bl a Mazetti jubileumsburk samt TV-kanna "Signatur", Carl Arne Breger.

Högsta höjd ca 28 cm.

Varierande slitage. Bucklor, märken, repor samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 28 cm.

Antal besök: 624