FIGURINER, 2 st, porslin, Hollohaza, Ungern, 1900-talets andra hälft.

282151. FIGURINER, 2 st, porslin, Hollohaza, Ungern, 1900-talets andra hälft.

Musicerande rokokopar. Höjd ca 22 resp 23 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 104