RING, förgyllt silver, med granater, Heribert Engelbert AB, Stockholm.

282122. RING, förgyllt silver, med granater, Heribert Engelbert AB, Stockholm.

Ring, förgyllt silver och granater, diameter 17 mm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 454