Folksamling med hundar. Olja på duk. 1800-tal. Osignerad.

28212. Folksamling med hundar. Olja på duk. 1800-tal. Osignerad.

72 x 46 cm.

Dukskador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 46 cm.

Dukskador och färgbortfall.

Antal besök: 1 149