ÅLLJUSTER, smide, 18/1900-tal.

282114. ÅLLJUSTER, smide, 18/1900-tal.

Längd ca 36,5 cm.

Slitage, rost. Del saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 36,5 cm.

Slitage, rost. Del saknas.

Antal besök: 905