FÅTÖLJ, teak och ek, 1960-tal.

282041. FÅTÖLJ, teak och ek, 1960-tal.

Fåtölj med benställning i ek och armstöd i teak
Höjd 73, bredd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73, bredd 64 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 9 845