LOTTI RINGSTRÖM. Litografi, numrerad 1265 cm, signerad, 1987.

281998. LOTTI RINGSTRÖM. Litografi, numrerad 1265 cm, signerad, 1987.

65 x 48 cm (bladstorlek).

Ej inramad.
I övrigt utan anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 48 cm (bladstorlek).

Ej inramad.
I övrigt utan anmärkning.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 071