BIRGER WELANDER. olja på pannå, Åreskutan, signerad.

281946. BIRGER WELANDER. olja på pannå, Åreskutan, signerad.

50 x 91 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 91 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 916