Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
JOHANNES LARSSEN. litografi, efter originalmålning av Otto Sinding.
281938. JOHANNES LARSSEN. litografi, efter originalmålning av Otto Sinding.
50 x 35 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 35 cm.
bruksslitage.
Herrljunga Auktionsverk
1 207