OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Orientaliska målningar, 3 stycken, 1900-tal.

281937. OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Orientaliska målningar, 3 stycken, 1900-tal.

Målning på duk, 21 x 16 cm (bildstorlek), signerad.
Målning på löv, 20 x 13 cm (bildstorlek).
Målning på löv, 19 x 12,5 cm (bildstorlek).

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 871