Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
JAN-ANDERS HANSSON. "Vinterdans", etsning, signerad och daterad -90 samt numrerad 32/200.
281874. JAN-ANDERS HANSSON. "Vinterdans", etsning, signerad och daterad -90 samt numrerad 32/200.
37x51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37x51 cm.
Garpenhus Auktioner
2 713