ARNE BARK. Barn vid strandkant, olja på duk, signerad -79.

281849. ARNE BARK. Barn vid strandkant, olja på duk, signerad -79.

45 x 38 cm.

Arne Bark (1927–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 38 cm.

Arne Bark (1927–1983)

Antal besök: 2 726