281825. DIVERSE FÖREMÅL, fickur, armbandsur, benknoppar, tenndosor, mm.
Rökelsekar, brons, figurin, ben, figurin elefant, dockhuvud porslin, hårnål, bricka, plåtskrin, skruvstäd, träskål, medlemsbok i Lidköpings hantverks- och industriförening, tillhörande John Nordqvist.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Varierande slitage, ej funktionsgaranti.