PAUL MYRÉN. Naken kvinna med luta, olja på uppklistrad duk, signerad.

281822. PAUL MYRÉN. Naken kvinna med luta, olja på uppklistrad duk, signerad.

51x62 cm

Paul Myren (1884-1951).

Gör en kostnadsfri värdering!

51x62 cm

Paul Myren (1884-1951).

Antal besök: 2 849