Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Teknika & Nautika
SNÄCKOR, 18 st, Queen Conch(Stormbus gigas), 1900-talets början.
281780. SNÄCKOR, 18 st, Queen Conch(Stormbus gigas), 1900-talets början.
Längd ca. 20 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 20 cm.
Slitage, skador.
Gomér & Andersson Linköping
730