MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM. BONAD, mått 99 x 53 cm, signerad MMF.

281761. MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM. BONAD, mått 99 x 53 cm, signerad MMF.

Mått ca 99 x 53 cm.

Blekt, bruksslitage.

Märta Måås-Fjetterström (1873–1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 99 x 53 cm.

Blekt, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 842