FÅTÖLJ, 1960-tal.

FÅTÖLJ, 1960-tal.
281756. FÅTÖLJ, 1960-tal.

Rotting. Svartmålade metallben.

Bruksslitage. Skador på band på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!
281756. FÅTÖLJ, 1960-tal.

Antal besök: 880