SEBASTIEN MATTA. Färgetsning, signerad samt numrerad 24/100.

281712. SEBASTIEN MATTA. Färgetsning, signerad samt numrerad 24/100.

Bildyta 48 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram. Blad något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 48 x 48 cm.

Antal besök: 583