HATTASKAR, 2 st samt HATT, 1900-talets första hälft.

281698. HATTASKAR, 2 st samt HATT, 1900-talets första hälft.

Hatt märkt London.

Askar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hatt märkt London.

Askar med skador.

Antal besök: 683