TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 delar, trä, Original Buntspecht, samt KARMSTOL, Jung, 2000-tal.

281680. TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 delar, trä, Original Buntspecht, samt KARMSTOL, Jung, 2000-tal.

Gruppen består av
4 + 1 karmstolar.
2 pallar.
Bord diameter 99 cm + iläggsskiva 60 cm.

Slitage, skador, färgborfall, gulnade delar. Rester av plast.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gruppen består av
4 + 1 karmstolar.
2 pallar.

Antal besök: 3 575