Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
KNUT ANERUD. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad -68.
281658. KNUT ANERUD. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad -68.
85 x 78 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
85 x 78 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
2 475